فیلم چی
۰

Eterna: حماسی‌ترین آنونس تاریخ (برای فیلمی که وجود خارجی ندارد!) را در اینجا ببینید

بازدید 305

یکی از بزرگ‌ترین الطاف عصر دیجیتال به فیلمسازی این بوده که هرکس با در اختیار داشتن یک نسخه نرم افزار تدوین غیرخطی می‌تواند فیلم مورد علاقه خود را دانلود کرده و مطابق میل خودش آن را تغییر دهد، حالا یا برای سرگرم کردن خود، یا به دلایل آموزشی، و یا به منظور خلق ویدئوهای تلفیقی خیره کننده و فوق‌العاده. “وادزیم خودابتز”، یک تدوینگر ۲۴ ساله اهل بلاروس، با تلفیق آنونس های فیلم های حماسی دیگر، یک آنونس ۶ دقیقه‌ای برای حماسی‌ترین فیلم دوران خلق نموده و سر و صدای زیادی به پا کرده است.

تدوین دوباره آنونس فیلم‌ها زمان درازی است که رواج یافته، و اولین بار در سال ۲۰۰۷ نسخه تدوین شده جدیدی از آنونس فیلم “درخشش” (The Shining) پخش شد که آن را به یک کمدی خانوادگی بدل کرده بود. این اثر را ببینید:

“خودابتز” با استفاده از آنونس ۹۹ فیلم دیگر (بعضی از فیلم‌ها چند بار تکرار شده‌اند و فهرست کامل آن‌ها اینجاست) در Eterna و برش و تلفیق آن‌ها در یک آنونس ۶ دقیقه‌ای از فیلمی که وجود ندارد (اما ای کاش بود) یک گام از تمام هنرمندانی که آنونس‌های تلفیقی می‌سازند جلو افتاده است. اولین تلاش او در این زمینه با عنوان Trailer Cut – Volume 1 پیش از این مورد توجه علاقمندان قرار گرفته بود. اما این بار او می‌خواست به قطعه خود یک درونمایه اضافه کند، بنابراین عنوان Eterna را بر آن گذاشت و مجله Time توضیح داد:

این بار “خودابتز” تلاش کرد نماها و الگوهایی متناسب با موسیقی مورد استفاده‌اش پیدا کند، تا به آنونس خود معنا ببخشد. او همچنین تصمیم گرفت مگافیلم خیالی خود را صاحب یک قصه کند – Eterna داستان نبرد بی پایان میان خیر وشر است، که به عقیده او تم اصلی تمام فیلم‌های استفاده شده در ساخت این آنونس است. به زعم او زمان صرف شده و تلاش فنی طاقت فرسا ارزش رسیدن به این هدف را داشته است. او می‌گوید: “این یکی از آن کارهایی است که از روی عشق و علاقه انجام می‌دهید، نه برای مادیات. موسیقی مورد علاقه، فیلم‌های مورد علاقه، چه چیزی از این بهتر؟”

این آنونس حماسی را اینجا تماشا کنید:

منبع: Nofilmschool

برچسب‌ها:, , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر